Co to jest shoozers.eu - Shoozers

Co to jest shoozers.eu - Shoozers

Witamy w SHOOZERS

cieszymy się z Twoich odwiedzin u nas. Jeśli szukasz czegoś, co wprowadzi do Twojego życia odrobinę blasku, to właściwe miejsce. Jesteśmy wiodącymi dostawcami unikalnych trampek i adidasów oryginalnych producentów, które ręcznie ozdabiamy kryształami, również 100% autentycznymi kryształami Swarovskiego. Każda para jest dekorowana ręcznie z indywidualnym podejściem przy użyciu wyłącznie specjalnej metody klejenia. Buty są ważną częścią stroju, a nasze unikalne modele pozwolą Ci idealnie wyrazić swój gust i styl. Oprócz obuwia znajdziesz u nas również czapki, stylowe ubrania, a nawet kolorowe, wesołe skarpetki.

Wszystko co musisz zrobić, to wybrać swój wymarzony model. Życzymy miłych zakupów i mamy nadzieję, że z nami pozostaniesz. Jeśli zaś pragniesz czegoś jeszcze bardziej wyjątkowego, specjalizujemy się również w tworzeniu produktów na zamówienie.

Dbałość o buty SHOOZERS

Z butami należy obchodzić się ostrożnie, uważając, aby nie pozostawić ich w kontakcie z przedmiotami o wysokiej temperaturze. Nie są odpowiednie na błoto, które mogłoby zniszczyć kryształy. Do czyszczenia obuwia używaj wilgotnej szmatki i nigdy nie wkładaj ich do pralki!

W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt pod adresem info@shoozers.eu.